Genel

En İyi 5 Canlı Destek Yazılımı

E-ticaret web sitelerini kullanan bireylerin % 67’sinden fazlası sepetindeki ürünleri almadan çıktığını biliyor muydunuz ?

Canlı destek yazılımı kullanmak, kullanıcı sorularını anında yanıtlamanıza ve bunları ödeme yapan müşterilere dönüştürmenize yardımcı olur. Bu yazımızda, en iyi 5 canlı destek yazılımı konusundan bahsedeceğiz.

En İyi 5 Canlı Destek Yazılımı

Web Sitesine Canlı Destek Ekleme Nedenleri

Canlı sohbet müşterilerin web sitenizden ayrılmadan anında yanıt almasını sağlar. Olumlu bir canlı destek deneyimi, müşterilerin satın alma kararını vermesine etkili bir şekilde yardımcı olabilir.

Web sitesine canlı sohbet desteği eklemek alışveriş sepetinin terk edilmesini azaltabilir, satışları ve dönüşümleri artırabilir. Ancak bunların gerçekleşmesi, kullandığınız canlı destek yazılımına bağlıdır.

Zayıf bir canlı sohbet desteği deneyiminin olumsuz bir etkisi olabilir. Satışları kaybedebilirsiniz, müşteriler markanız hakkında kötü bir izlenim bırakabilir, hizmet için çok fazla para ödeyebilir veya teknik beceriler nedeniyle canlı destek uygulamasını kullanamayabilirsiniz.

Temel olarak, kullanımı kolay, WordPress ile çalışan ve daha fazla satış yapmanıza yardımcı olacak tüm özelliklerle birlikte gelen uygun fiyatlı bir canlı destek hizmeti bulmak istiyorsanız kullanabileceğiniz en iyi canlı sohbet yazılımlarına bir göz atalım.

1. SendinBlue

SendinBlue,  yeni başlayanlar için güçlü ve uygun bir canlı destek yazılımı sunar.

Sendinblue, ziyaretçilerin sorularını canlı destek ile yanıtlayarak web sitesi ziyaretçilerinizi kolayca müşterilere dönüştürmenize olanak tanır. Desteğiniz, daha fazla müşteri adayı yakalamanızı sağlayan Sendinblue pazarlama otomasyonu ile entegre olur.

Yerleşik e-posta pazarlama entegrasyonu, Facebook reklamları için yeniden hedefleme, segmentasyon ve eksiksiz pazarlama otomasyonu ile birlikte gelir.

Sendinblue; CRM, SMS ve e-posta pazarlaması, açılış sayfaları ve daha fazlasını içeren pazarlama paketi sunar. Bu güçlü araç, daha fazla ziyaretçiyi ödeme yapan müşterilere dönüştürmenize yardımcı olur.

Fiyatlandırma : Sendinblue farklı fiyatlandırma planları sunar, ancak canlı destek özelliğine erişmek için Premium planlarına ihtiyacınız olacak. Premium plan için fiyatlandırma, ayda 66 $dan başlar ve en fazla 10 ekip üyesini içerir.

2. Olark

Olark, çevrimiçi işletmeler için popüler bir canlı destek çözümüdür. Olark, kullanımı kolay bir yazılımdır ayrıca WordPress sitesine eklemekte basittir. Tek yapmanız gereken, bir kod parçacığını kopyalayıp WordPress kenar çubuğu widget’ınıza veya alt temanıza yapıştırmaktır .

Kodla çalışmayı tercih etmezseniz, kurulumu daha da kolaylaştıran ücretsiz bir Olark Canlı Sohbet eklentisi de vardır.

Tüm iOS veya Android cihazlardan Olark sohbete bağlanılmasına izin veren üçüncü taraf mobil uygulamalar vardır, bu sayede hareket halindeyken müşterilerinizle sohbet edebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Olark, her ay temsilci başına 17 $ ‘dan başlayan fiyatlandırma planı sunar. Yıllık faturalandırmayı seçerseniz eğer %12, iki yıllık faturalandırmayı seçerseniz % 29 indirimi vardır. Ayrıca 2 haftalık ücretsiz canlı destek denemesi sunarlar.

3. LiveAgent

LiveAgent, çok tercih  edilen canlı destek yazılımlarından biridir. E-posta listesi, canlı sohbet, zaman takibi, çağrı merkezi ve daha fazlasını içeren bir yazılım paketi sunarlar.

LiveAgent, WordPress ve diğer popüler web sitesi oluşturucularla sorunsuz entegrasyonlar sunar . Ayrıca en iyi e-posta pazarlama hizmetleri, CRM’ler ve diğer pazarlama platformlarıyla entegre olurlar .

Fiyatlandırma: LiveAgent’ın sınırlı bir ücretsiz planı vardır ve ücretli planları kullanıcı başına aylık 15 $ ‘dan başlar.

4. Chaport

WordPress için ücretsiz bir canlı destek yazılımı arıyorsanız, Chaport tam da size göre olabilir. Sınırsız sohbet, geçmiş, bildirim, sınırsız kayıtlı operatör ve aynı anda 5 operatöre kadar çevrimiçi ücretsiz sınırsız süreli plan sunarlar.

Yazılımlar tüm temel gereksinimleri kapsar. Zapier aracılığıyla mobil cihazlar için canlı sohbet destek uygulamaları, çok dilli sohbet widget’ları, raporlama ve analizler, üçüncü taraf entegrasyonları vardır.

Ücretli planlar, yazma bilgileri, ziyaretçi notları, kaydedilen yanıtlar, dosya gönderme, otomatik davetler ve daha fazlası gibi  özelliğe erişmenizi sağlar.

Fiyatlandırma: Temsilci aylık 9,80 $ ‘dan başlayan ücretsiz bir plan ve Pro planı sunarlar.

5. İntercom

İntercom, potansiyel müşterileri yakalamanıza, kullanıcılarla etkileşim kurmanıza ve dönüşümleri artırmanıza yardımcı olan canlı destek aracıdır. Kendi akışlarınızla otomatikleştirebileceğiniz, sohbet robotları ekleyebileceğiniz ve müşterilerle etkileşim kurabileceğiniz canlı sohbet widget’ları ile mesajlaşma hizmetleri sunar.

Bu sadece bir canlı sohbet destek yazılımı değildir. Bir ilk katılım aracı, destek asistanı, müşteri adayı oluşturma aracı , pazarlama otomasyonu ve kullanıcı katılımı yazılımı olarak da kullanılabilir.

Kullanımı kolaydır, Google Analytics , CRM yazılımı, Slack, e-posta pazarlama hizmetleri ve daha fazlasıyla entegre olur .

Fiyatlandırma: Temel planları ayda 87 $’dan başlar ve ardından fiyatlandırma, kullanımınıza ve satın aldığınız eklentilere göre hesaplanır.

Dilerseniz daha önce yazmış olduğumuz WordPress’te Yorumları Devre Dışı Bırakma  yazımızı okuyabilirsiniz.

Wordpress Hosting

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı