Hosting Öneri

Hosting Önerilerimiz

Bu bölümde WPLOJİ olarak Türkiye’de yer alan yerli firmalarla sitemize özel anlaşma yaptığımız ve WPLOJİ ziyaretçilerine özel olanaklar sağlayan wordpress uyumlu hosting firmalarını hosting öneri olarak sizlere sunacağız. Buradaki firmalar ve hizmetleri hakkında bir problem yaşamanız durumunda , lütfen bize geri bildirimde bulununuz.


hosting öneri
hosting öneri

Hostixo.com’dan WPLOJİ kullanıcıları %25 özel indirim.

WordPress için özel optimize edilmiş  WordPress Hosting hizmetimizde yeni nesil işlemciler ve yüksek yazma hızına sahip SSD diskler ile donatılmış sunucularımızın yanı sıra Litespeed web server ve cloudlinux güvenliğini de katarak çok gelişmiş bir alt yapı üzerinden hizmet sunmaktayız. Yüksek hat kapasiteli veri merkezimiz ile müşterilerimize sınırsız trafik sunarak yurt içi daha hızlı erişim sağlamaktayız. Üstelik Hizmetlerimizde Haftalık yedekleme, Ömür boyu SSL sertifikası, Hosting Taşıma,  WordPress için Ücretsiz Litespeed Cache eklentisi, Alan Adı Kaydı ve Transferi tamamen ücretsiz! Bunun yanı sıra koşulsuz şartsız 15 Gün içerisinde iade garantisi sunmaktayız.

WordPress Türkiye takipçilerine özel %25 indirim kodu : WPTR

WordPress Hosting paketlerimizi incelemek ve detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir, satış temsilcimiz ile canlı görüşme sağlayabilirsiniz.