Wordpress

En İyi 19 WordPress Açılış Sayfası Şablonu

Açılış sayfaları, daha fazla satış elde etmenize ve dönüşümleri artırmanıza yardımcı olur. Kullanıcıları web sitenizde gerekli eylemleri gerçekleştirmeye yönlendirmek için tasarlanmıştır.

Bu yazımızda, daha fazla satış ve dönüşüm elde etmenize yardımcı olmak için en iyi 19 WordPress açılış sayfası şablonu konusundan bahsedeceğiz.

Açılış sayfası şablonları, daha fazla abone edinme, satışlarınızı artırma vb. gibi  hedeflere ulaşmanıza odaklanır.

En İyi Açılış Sayfası Şablonu Örnekleri

En çok kullanılan tema ve eklenti şirketleri olan Divi, Beaver, Astra çeşitli açılış sayfası şablonlarına sahiptir. Belirli sektörler ve hedefler için özel olarak tasarlanmış onlarca açılış sayfası şablonu vardır biz bunlardan bazılarını sizler için seçtik.

WordPress‘te açılış sayfaları oluşturmanın en iyi yolu, sürükle ve bırak sayfa oluşturucusu kullanmaktır , bu sayede açılış sayfasını herhangi bir kod yazmaya gerek kalmadan kolayca özelleştirebilirsiniz.

1. Divi Cafe

Divi Cafe, kafeler, restoranlar ve yiyeceklerle ilgili işletmeler için bir WordPress açılış sayfası şablonudur. Görüntüleri ve içeriği güzel bir şekilde barındıran tam genişlikte bir düzene ve basit bir tasarıma sahiptir. Öne çıkan içeriğinizi sergilemek için bu açılış sayfası şablonunu kullanabilirsiniz.

2. Divi Elegant

Divi Elegant, dijital ve web ajanslar için tasarlanmış güzel bir açılış sayfası şablonudur. Öne çıkan çalışmanızı, ekip üyelerinizi, resimlerinizi, referanslarınızı vb. ögeleri eklemek için birden çok bölümü vardır. Her bölümü özelleştirmek ve yerleşik şablonun sırasını değiştirmek için Divi Builder’ı kullanabilirsiniz.

3. Beaver Builder Small Business

Beaver Builder’ın Small Business açılış sayfası şablonu, çevrimiçi olarak daha fazla müşteri etmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İçerik, CTA, öne çıkan hizmetler ve resimler eklemek için birden fazla bölüm sunar. Beaver Builder eklentisini kullanarak arka planı, yazı tiplerini, renkleri ve butonları tamamen özelleştirebilirsiniz.

4. Beaver Builder Crossfit

Beaver Builder’ın Crossfit , spor salonları, spor kurumları ve sağlık danışmanlarının web siteleri için tasarlanmış mükemmel bir açılış sayfası şablonudur. Tam genişlikte bir arka plan görüntüsü ve özel bir logo ile birlikte gelir.

5. Beaver Builder Editorial

Beaver Builder’ın Editorial açılış sayfası şablonu blog yazarları, yazarlar ve modayla ilgili olan web siteleri için tasarlanmıştır. Dikkat çekici tam ekran görüntüler ekleme alanı bulunmaktadır. Öne çıkan içeriği resimle birlikte sergilemek için Beaver Builder sürükle ve bırak oluşturucuyu kullanabilirsiniz.

6. Beaver Builder Photography

Beaver Builder’ın Photography açılış sayfası şablonu, fotoğrafçıların profillerini ve portföylerini kendine ait stil ile paylaşmalarına olanak tanır. Güzel yazı tiplerini kullanan net tipografiye sahip karanlık bir düzene sahiptir. Şablonu sayfa oluşturucu ile tamamen özelleştirebilirsiniz.

7. Beaver Builder Musician

Beaver Builder’ın Musician açılış sayfası şablonu DJ’ler, müzik grupları, enstrümanlar ve müzisyenler için oluşturulmuştur. Kullanıcıların dikkatini çekmek için çekici bir tasarıma ve keskin renklere sahiptir. Şablonda, gösterilerinizin biletlerini satmak ve grubunuzla ilgili ayrıntıları paylaşmak için bölümler bulunur.

8. Beaver Builder Restaurant

Beaver Builder’ın Restoran açılış sayfası şablonu tamamen restoranları, yiyecekleri ve lokantaları tanıtmaya odaklanmıştır. Zarif tipografiye ve karanlık bir düzene sahiptir. Genel tasarım geniştir ve sayfa içeriğini daha belirgin hale getirir ve arka planı, renkleri, yazı tiplerini vb. özelleştirmek için Beaver Builder sayfa oluşturucu eklentisini kullanabilirsiniz.

9. Beaver Builder Fullscreen

Beaver Builder’ın Fullscreen açılış sayfası şablonu, her tür web sitesi için zarif bir düzene sahiptir. İçeriği okunabilir kılan tam genişlikte arka plan resimlerine ve koyu renklere sahiptir. Kullanıcıları önemli sayfalara yönlendirmek için CTA butonları ekleyebilirsiniz.

10. Beaver Builder eBook

Beaver Builder’ın e-Book açılış sayfası şablonu yazarlar, e-Kitaplar ve bloglar için tasarlanmıştır. Öne çıkan kitabınızı sergilemek ve daha fazla satış yapmak için oluşturacağınız çarpıcı bir kitap kapağı düzenine sahiptir. Kitabınızın tüm ayrıntılarını ekleyebilir ve web sitenizde daha fazla işlem yapmak için kullanıcının ilgisini çekebilirsiniz.

11. Beaver Builder Educational

Beaver Builder’ın Educational açılış sayfası şablonu üniversiteler, kolejler ve eğitim kurumları için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Güzel bir arka plan görüntüsüne sahip bir karşılama mesajı eklemenize olanak tanır. Ayrıca, üniversiteniz tarafından sunulan dersleri harekete geçirici mesajlarla da görüntüleyebilirsiniz.

12. Beaver Builder Automotive

Beaver Builder’s Automotive, arabalar, otomobiller ve galeriler için tasarlanmış mükemmel bir açılış sayfası şablonudur. Çekici ve maceracı bir ilk izlenime sahiptir. Beaver Builder sayfa oluşturucu eklentisiyle arka planı, renkleri, yazı tiplerini ve içeriği özelleştirebilirsiniz.

13. Beaver Builder Mobile App

Beaver Builder’ın Mobile App açılış sayfası şablonu, mobil oyunlar, uygulamalar ve mobil tabanlı çözümler için tamamen özelleştirilebilir bir düzene sahiptir. Önde büyük bir görüntü ile beyaz bir arka plana sahiptir. Metin ve harekete geçirme butonları eklemek için farklı bölümler sunar.

14. Beaver Builder Construcition

Beaver Builder’ın Constrycition açılış sayfası şablonu, inşaat hizmetleri sunan web siteleri için tasarlanmıştır. Tam genişlikte bir arka plan görüntüsü ve şık bir tipografi ile güzel bir tasarıma sahiptir. Hizmetlerinizi eklemek için bölümler ve harekete geçirici mesaj butonları içerir.

15. Beaver Builder Coming Soon

Bir yakında ve bakım modu sayfası oluşturmak istiyorsanız, Beaver Builder’ın Coming Soon şablonu mükemmel bir seçim olacaktır. Daha fazla abone almak için bir haber bülteni abonelik formu ile özelleştirilebilir bir tasarıma sahiptir. Arka planı ve renkleri kolayca değiştirmek için Beaver Builder sayfa oluşturucuyu kullanabilirsiniz.

16. Astra Author

Astra Author açılış sayfası şablonu, yazarlar, kütüphaneler ve kitapçılar için güzel ve çekici bir düzene sahiptir. Öne çıkan kitabın kitap kapağının bir resmi ve kısa bir metinle sergilemenizi sağlar. Yazarın adını ve diğer ayrıntıları da ekleyebilirsiniz.

17. Astra Photography Portfolio

Astra’nın Photography Portfolio açılış sayfası şablonu, fotoğrafçıların portföylerini profesyonelce sergilemeleri için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Fotoğraflarla kolayca metin eklemek için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını kullanabilirsiniz. İçeriğinize netlik katan beyaz bir arka plana sahiptir.

18. Astra Real Estate

Astra’nın Emlak açılış sayfası şablonu, emlakçılar için tasarlanmış modern ve şık bir şablondur. Özellikleri ve seçenekleri ile gayrimenkul işinizin büyümesine yardımcı olur. Kullanıcıların hızlı bir şekilde bağlanması için ön tarafta hızlı bir form şablonu görüntüler. Şablonda, telefon numaranızı ve CTA butonlarınızı eklemek için alan vardır.

19. Astra Nature

Astra’nın Nature açılış sayfası şablonu, doğal habitatlar üzerinde çalışan ajanslar için tasarlanmıştır. Ayrıca doğa fotoğrafçıları, doğa severler ve gezginler için de mükemmel bir seçimdir. Göz alıcı bir arka plan görüntüsü ve CTA butonları ile birlikte gelir.

Bu yazımızın, WordPress için en iyi açılış sayfası şablonlarını bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Dilerseniz daha önce yazmış olduğumuz WordPress’te Kenar Çubuğu Nasıl Kaldırılır ? yazımızı okuyabilirsiniz.

Wordpress Hosting

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı