Genel

En İyi 3 E-posta Pazarlama Hizmeti

Çok sayıda e-posta pazarlama hizmeti bulunmaktadır. Bunların arasından doğru e-posta pazarlama hizmetini tercih etmek, pazarlama kampanyanızın başarısı üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır.

Bu yazımızda, en iyi 3 e-posta pazarlama hizmeti konusundan bahsedeceğiz.

En İyi 3 E-posta Pazarlama Hizmeti

E-posta pazarlama konusunda başarınızın büyük bir kısmı  seçtiğiniz e-posta pazarlama yazılımına bağlı olduğunu bilmek çok önemlidir, çünkü e-postalarınızın adrese gerçekten teslim edilip edilmediğinden emin olmalısınız.

1. Constant Contact

Constant Contact, piyasada bulunan en büyük ve en hızlı büyüyen e-posta pazarlama hizmetlerinden bir tanesidir. Aynı zamanda kullanımı en basit ve yeni başlayanlar içinde ​​kullanıcı dostu e-posta pazarlama hizmetidir.

E-posta listelerinizi, kişilerinizi, pazarlama takviminizi ve daha bir çok özelliği kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Her hesap size sınırsız e-postaya, kolay takip ve raporlamaya, yerleşik sosyal medya paylaşım araçlarına, ücretsiz resim kitaplığına, liste segmentasyonuna, Facebook reklam entegrasyonuna ve Shopify mağazaları için güçlü bir e-ticaret entegrasyonuna erişim sağlar .

Email Plus hesapları ayrıca e-posta otomasyonu, damla kampanyaları, anketler, kuponlar, çevrimiçi bağışlar ve  hedeflenen e-postaları göndermenize yardımcı olacak konu satırı A / B testi gibi güçlü özelliklerle birlikte gelir.

Constant Contact ; canlı sohbet, telefon görüşmeleri, e-posta, topluluk desteği ve geniş bir yardımcı kaynaklar kitaplığı ile benzersiz müşteri desteği sunar.

Ayrıca çevrimiçi eğitimin yanında, ABD de yüz yüze canlı seminerler de sunmaktadır. Bu e-posta pazarlama hizmeti, küçük işletme sahiplerinin e-posta pazarlamasının temellerini hızla öğrenmelerine ve işlerini bir profesyonel gibi büyütmek için kullanmaya başlamalarını sağlar.

Yukarıda bahsettiğimiz özelliklerinden dolayı Constant Contact’ı küçük işletmeler ve yeni başlayanlar için en iyi e-posta pazarlama hizmeti olarak öneriyoruz.

Constant Contact’ın 2 aylık ücretsiz deneme süresi bulunmaktadır. 2 aydan sonra fiyatlandırmaları aylık 20 $’dan başlar.

2. SendinBlue

SendinBlue,  SMS ve e-posta pazarlama yazılımıdır. Avrupa’nın en hızlı büyüyen e-posta pazarlama hizmetlerinden bir tanesidir.

Güzel ve oldukça ilgi çekici e-postalar oluşturmak için mükemmel araçlara sahip kullanımı son derece basit bir e-posta pazarlama hizmetidir. Kolay sürükle ve bırak e-posta düzenleyicisi, e-posta pazarlama konusunda hiçbir  deneyimi olmayan yeni başlayan kullanıcılar için mükemmeldir.

SendinBlue, işlem e-postaları göndermenize, otomatik takip e-postaları için iş akışları oluşturmanıza ve kullanıcıları segmentlere ayırmanızı sağlamaktadır. Ayrıca, en iyi e-posta teslim edilebilirliğini sağlamak için AI algoritmalarını kullanarak toplu e-postalar göndermek için en iyi zamanı seçebilir.

SendinBlue , günlük 300 e-posta göndermenize izin veren ücretsiz bir e-posta pazarlama planı sunmaktadır. Fakat bütün e-postalarınızın markaları olacaktır. Ücretli planlarında Lite, aylık 25$’dan başlıyor. Hesabınıza SMS özelliğini de ekleyebilirsiniz, ancak ücretlendirme, gönderme gereksinimlerinize bağlı olarak değişecektir.

Premium planlarını, yakın zamanda açılış sayfası oluşturucu, canlı sohbet, satış CRM’si ve Facebook reklam entegrasyonu gibi daha gelişmiş özellikleri içerecek şekilde geliştirmişlerdir. Bu sayede kullanıcıların aynı fiyata daha fazla değer elde edeceği anlamına gelmektedir.

SendinBlue ayrıca, WordPress sitenizden otomatik ya da işlemsel e-postalara güç sağlamak için kullanabileceğiniz ayrı bir SMTP toplu e-posta pazarlama hizmeti de sunmaktadır. E-posta pazarlama kampanyaları için buna ihtiyacınız yoktur,. Fakat büyük bir web siteniz varsa ve otomatik gerçek zamanlı içerik tabanlı e-postalar istiyorsanız, bu güzel bir seçenektir.

3. Drip

Drip, e-ticaret, blog yazarları ve dijital pazarlamacılar için güçlü bir e-posta pazarlama aracıdır. Pazarlama otomasyonu, satış hunileri ve kişiselleştirmeyi kolaylaştırmak için çok çeşitli araçları kullanıcılarına sunar.

E-posta yazılımları, WordPress ve WooCommerce dahil bütün popüler web sitesi kurucuları için problemsiz entegrasyon sağlar. Web sitenize kolay bir şekilde açılır pencereler, kaydolma formları eklemenize ve daha fazla potansiyel müşteri yakalamanız için fırsatlar sunar.

Drip’teki destek seçeneklerinin arasında canlı sohbet desteği, web seminerleri, otomasyon eğitimi, ayrıntılı kurslar, ücretsiz kılavuzlar ve mükemmel belgeler yer almaktadır.

E-ticaret geliri ilişkilendirme özellikleri, her bir e-posta pazarlama kampanyasından tam olarak ne kadar gelir elde ettiğinizi gösterir.

Biraz pahalı olsa da, Drip’in e-ticaret web siteleri ve pazarlama çabalarını en üst düzeye çıkarmak için daha gelişmiş özellikler isteyen işletme sahipleri için en iyi e-posta pazarlama yazılımı olduğuna inanıyoruz.

Drip ücretsiz bir deneme sunar ve tüm özelliklerini içeren planları aylık 49 $’dan başlar.

Hem e-posta hem de SMS pazarlama kanalında kullanıcılarınızla bağlantı kurmanıza olanak tanıyan bir özellik olarak tüm planlara SMS bildirimini eklediler.

Bu yazımızın , en iyi  e-posta pazarlama hizmeti konusunda yapacağınız tercihle ilgili yardımcı olacağını umuyoruz.

Dilerseniz daha önce yazmış olduğumuz Sık Karşılaşılan WordPress Görüntü Sorunları Nasıl Giderilir yazımızı okuyabilirsiniz.

Wordpress Hosting

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı