Wordpress

En İyi 3 WordPress Açılış Sayfası Eklentisi

Birçok işletme farklı satış etkinlikleri, ürünleri, hizmetleri gibi açılış sayfaları oluşturmaları gerekmektedir. Açılış sayfası eklentileri, hiçbir kod yazmaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde profesyonelce görünen sayfalar oluşturmanıza olanak sağlar.

Bu yazımızda, en iyi 3 WordPress açılış sayfası eklentisi konusundan bahsedeceğiz.

En İyi 3 WordPress Açılış Sayfası Eklentisi

WordPress için Neden Açılış Sayfası Eklentisine İhtiyaç Vardır ?

Bir hizmet ya da ürün satma amacıyla bir web sitesi kurduysanız, bir ya da daha fazla açılış sayfasına ihtiyaç duyacaksınız.

Açılış sayfaları, müşterilerinizin arama motorlarından ya da ücretli reklam kampanyalarından geldiği sayfalardır. Bu sayfalar, web sitenize dönüşümleri artırmak ve işletmenize satış getirmek için tasarlanmışlardır.

Birçok işletme sahibi ve WordPress’e yeni başlayan kullanıcılar kod yazmayı öğrenmek için zaman harcamak ve her pazarlama kampanyası için de geliştirici tutmak istememektedir. WordPress açılış sayfası eklentileri tam da burada devreye girmektedir.

Bu eklentiler, kullanıma hazır şablonlarla birlikte gelir. Daha sonra, sayfaları ihtiyaçlarınıza göre kolay bir şekilde düzenlemek için yerleşik sürükle ve bırak araçlarını da kullanabilirsiniz. Hatta sıfırdan kendi açılış sayfalarınızı bile oluşturmanız mümkündür.

Listemizde yer alan 3 eklenti de mobil uyumludur. Bu özelliği sayesinde açılış sayfanızın bütün cihazlarda ve ekran boyutlarında harika bir şekilde görünecektir.

1. SeedProd

SeedProd , WordPress’in en iyi açılış sayfası oluşturucusudur. Güzel şablon koleksiyonuna ve harekete geçirme ifadeleri gibi önceden tasarlanmış bölümlere sahiptir.  Ayrıca kullanımı kolay olan eklenti sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelmektedir.

SeedProd, 1 milyondan fazla profesyonel tarafından kullanılmaktadır. Her türden açılış sayfası oluşturmak için kullanılabilen bu eklenti satış sayfaları, kayıt sayfaları, web semineri sayfaları, haber bülteni kayıt sayfaları, teşekkür sayfaları ve daha fazlasını web sitenize sağlamaktadır.

SeedProd, birçok özelleştirme seçeneği ile web sitenizi kolay bir şekilde yakında ya da bakım moduna geçirmenizi sağlamaktadır.

SeedProd ile ilgili en iyi bölüm, diğer açılış sayfası oluşturuculardan farklı olarak, web sitesi hızı ve performansı için optimize edilmiş olmasıdır.

SeedProd ile, açılış sayfanızın kurulumunu yalnızca birkaç tıklamayla yapmanız mümkündür. Demo içeriğini kendi metniniz, resimleriniz ve video içeriğiniz ile değiştirmeniz son derece kolaydır. Açılış sayfalarınızı özgürce kullanmak için 2 milyondan fazla stok fotoğrafa erişim de elde edersiniz.

Derece: A +

Fiyatlandırma: 1 web sitesini yıllık 39,50 $’dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. SeedProd, 14 günlük para iade garantisi de sunmaktadır.

Temel seçenekler başlangıç ​​için çok uygundur, ancak açılış sayfası tasarımınızda ince ayar yapmak için daha gelişmiş seçenekler de vardır.

2. Beaver Builder

Beaver Builder , popüler WordPress açılış sayfası eklentilerinden bir tanesidir. Açılış sayfalarınız için başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz yüzlerce hazır şablon ile birlikte gelir.

Beaver Builder’ın son derece hızlı sürükle ve bırak sayfa oluşturucusu ile açılış sayfalarını düzenlemek çok kolaydır. Özelliklerini düzenlemek için bir sayfadaki herhangi bir öğeyi işaretlemeniz ve tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca bunları yukarı ve aşağı taşıyabilir ya da sayfanıza yeni modüller ekleyebilirsiniz.

Beaver Builder, herhangi bir WordPress teması ile çalışacak biçimde tasarlanmıştır. Bunun anlamı açılış sayfalarınız temasını istediğiniz şekilde değiştirebileceğinizdir.

Kullanmayı ne zaman bırakmaya karar verirseniz içeriğiniz varsayılan WordPress düzenleyicisine taşınacaktır.

Beaver Builder’ın kullanımı oldukça kolaydır. Ancak, daha hızlı ve daha kolay bir çözüme ihtiyaç duyan yeni başlayan kullanıcılar alışana kadar biraz güçlük çekebilir.

Derece: A

Fiyatlandırma: Sınırsız web sitesi  yıllık  99 $ ‘dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

3. OptimizePress

OptimizePress, güçlü bir WordPress açılış ve satış sayfası eklentisidir. OptimizePress ile  herhangi bir WordPress temasıyla çalışan ayrı bir eklenti de kullanabilirsiniz.

Kullanıma hazır 40’tan fazla açılış sayfası şablonu bulunmaktadır. Her biri yüksek dönüşüm sağlayan satış sayfası olacak şekilde tasarlanmıştır .

Açılış sayfası şablonlarını düzenlemek için bir tasarım aracıyla birlikte gelmektedir. OptimizePress, çeşitli e-posta pazarlama hizmetlerine ve WordPress üyelik eklentilerine sorunsuz bir şekilde bağlanır ve Stripe ödeme ağ geçidi ile de sorunsuz çalışır.

Bu özellik OptimizePress’i açılış sayfaları için oldukça kapsamlı bir çözüm haline getirir.

Derece: B +

Fiyatlandırma: Destek ve güncellemelerle birlikte yıllık 3 web sitesi için 97 $ ‘dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ücretsiz sürümü ya da ücretsiz denemesi bulunmamaktadır, fakat 30 günlük para iade garantisi bulunmaktadır.

Dilerseniz daha önce yazmış olduğumuz En İyi 9 WordPress e-Ticaret Teması yazımızı okuyabilirsiniz.

Wordpress Hosting

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı