Wordpress

En İyi 9 WordPress e-Ticaret Teması

Dikkat çekici bir web sitesi, çevrimiçi bir mağaza için çok önemlidir. Tasarım, ziyaretçilerinizin fark edeceği ilk şeydir, bu nedenle web sitenizin davetkar görünmesi ve potansiyel müşterilere mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlaması çok önemlidir.

Kullanım kolaylığının yanı sıra, gerçekten güçlü, benzersiz bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza olanak tanıyan binlerce tema ve eklenti vardır.

Bu yazımızda sizlere en iyi 9 WordPress e-Ticaret teması konusundan bahsedeceğiz.

En İyi 9 WordPress e-Ticaret Teması

Savoy, WordPress’in en iyi e-Ticaret temalarımızdan biridir. Kullanıcıları onu seviyor çünkü modern ve minimalist tasarımı ürünleri ilgi odağına alıyor. Ve yerleşik AJAX işlevi, müşterilere hem masaüstü hem de mobil cihazlarda sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

Bu, beş yıldızlı derecelendirilmiş bir WordPress e-ticaret temasıdır.

Shopkeeper teması, tek bir tıklamayla içe aktarılabilen ve mağazanızı olabildiğince çabuk kurup çalıştırmanıza olanak tanıyan çok sayıda demo düzeni ve sayfa şablonuyla birlikte gelir.

Mağaza ayarları söz konusu olduğunda, kenar çubuğunu gösterebilir veya gizleyebilir, tek bir satırda görüntülenen ürünlerin sayısını ayarlayabilir, katalog ve hızlı görüntüleme özelliklerini etkinleştirebilir ayrıca ürünlerin görüntülenme şeklini özelleştirebilirsiniz.

WordPress e-Ticaret teması, özelleştirme seçeneklerinde de eksik değildir, bu da WordPress e-ticaret sitenizin yazı tiplerinden renklere ve düzene kadar her yönünü değiştirmenize olanak tanır.

WooCommerce Kingdom teması, satış sağlayacak bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için Wzone ve WPBakery ile birlikte gelir.

Bu tema, Slider Revolution, ConvertPlus ve Premium SEO paketi gibi diğer birçok endüstri lideri eklentiyi de içerir. WooCommerce Kingdom temasında etkileyici olan 11 şablon bulunmaktadır.

Bu temanın en kullanışlı özelliklerinden biri, Amazon’un en iyi fırsatlarının gösterilmesidir. Sayfalarınıza bir kısa kod ekleyerek bugünün Amazon fırsatlarını kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Legenda teması, güzel ve zarif bir WordPress e-ticaret tasarımına sahiptir.

Tema tamamen duyarlı ve WooCommerce ile de ayarlıdır. Ayrıca Legenda, sayfa oluşturmayı basit ve kolay hale getiren Görsel Bestecinin yanı sıra 16 adet önceden hazırlanmış sayfa şablonu içerir.

Neighbourhood, temiz, çok amaçlı ve minimalist bir WordPress e-Ticaret temasıdır.

En çok satan WordPress e-Ticaret şablonlarından biridir, bunun nedeni ise oldukça duyarlı olmasıdır, retinaya hazırdır ve Swift Sayfa Oluşturucuyu kullanır, bu da web sitenizi sonsuz özelleştirme seçenekleriyle kolayca oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Lotus, tam genişlikte başlık kaydırıcısı ile ziyaretçileri büyüleyen basit ve temiz bir e-Ticaret WordPress temasıdır. Ürünleriniz ilgi odağıdır ve ayrıca ana sayfada önceki müşterilerin referanslarını içeren bolca alan vardır. Tema, bir WordPress e-ticaret sitesini markanızı mükemmel şekilde yansıtacak şekilde özelleştirmenize olanak tanıyan güçlü ve kullanımı kolay bir seçenek paneliyle birlikte gelir.

Flatsome, seçeneklerle dolu en iyi e-Ticaret WordPress temalarından bir tanesidir. Bu tema, dönüşümlerinizi artırmak ve modern, düz tasarımıyla müşterilerinizi şaşırtmak için oluşturulmuştur.

Tema, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, SEO için optimize edilmiş kod, katalog modu ve hızlı görünüm özellikleri ve daha fazlası gibi özellikler içerir. Üstelik hesap sayfaları sayesinde müşterileriniz tüm alışverişlerini görebilecek ve siparişlerini takip edebilecek.

Yaklaşık 5.000 satış ve 5 yıldız üzerinden ortalama 4.57 puanla WooPress, birkaç hayranı olan bir Wordpress e-Ticaret temasıdır!

Elbette, e-ticaret dünyası çeşitlidir, bu nedenle bu tema evcil hayvan dükkanlarından kafelere ve mobilya dükkanlarından anaokulu web sitelerine kadar çeşitli tasarımlara sahip 20’den fazla düzen ile birlikte gelir.

Sayfa yükleme hızı açısından % 91’lik bir puan almıştır. Bu hız Google’ın sıralama algoritmasını yükselteceği için SEO için iyidir.

Ordo, güzellik, yemek, çiçekçilik ve yaratıcı çalışmalarınızı sergilemek için çevrimiçi bir portföy dahil şablonun eşyalarınızla nasıl eşleşebileceğini görmeniz için çok sayıda demo seçeneğini sizlere sunar.

Tüm demolarda kullanılan renk şeması basit ve doğaldır, ancak tüm şablonlar gibi, siteniz markanızı en uygun şekilde temsil edene kadar kolay bir şekilde özelleştirebilirsiniz. sayfa hızı puanının % 98 olması 2020’nin en iyi e-Ticaret WordPress temalarından biri haline gelmesini sağlamıştır.

Dilerseniz daha önce yazmış olduğumuz WordPress Web Sitesinde Mobil Menüyü Gizleme yazımızı okuyabilirsiniz.

Wordpress Hosting

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı