Eklentiler

All In One Slider Manşet Eklentisi 

WordPress için geliştirilmiş manşet eklentisi All in One Slider, gösterimlerin çok daha etkin ve farklı olmasını sağlıyor. Temalar ile birlikte özel olarak tanımlanan eklentiler kullanıma sunulsa da daha özel ve gelişmiş özelliklere sahip bir manşet sistemine sahip olmak isteyen site yöneticilerinin özel eklentiler kullanması gerekiyor. WordPress ekosistemindeki en popüler eklentilerden bir tanesi olan All in One Slider ise bu konuda tercih edilebilecek ilk eklentilerden bir tanesi. Üstelik uygun fiyatı sayesinde ömür boyu kullanım hakkı elde edebileceğiniz bu manşet sisteminde sitenizdeki içerikleri çok daha etkin bir şekilde gösterebilirsiniz.

Tavsiye: All In One Slider Manşet Eklentisi içeriğine geçmeden önce en iyi wordpress seo eklentileri yazımıza bakmayı unutmayınız.

All In One Slider Manşet Eklentisi Özellikleri Neler?

5 farklı gösterim seçeneğine sahip olan eklentide, Banner Rotator, Thumbnails Banner, Playlist ile Banner, Content Slider, Carousel Olmak üzere site içeriğine en uygun olan manşet sistemini seçebilirsiniz. HTML etiket sistemlerini kullanan ve animasyon eklemeleri ile birlikte güçlü manşet sistemlerine sahip olmanızı mümkün hale getiren All in One Slider, üstelik hızlı anlamında web sitesinde herhangi bir dezavantaj yaratmıyor.

Sadece ana manşet alanında değil kenar çubuğu ya da mini galeri oluşturma gibi farklı ihtiyaçlarda da kullanılabilecek durumda olan eklenti, böylece site içerisindeki manşet sistemindeki tüm ihtiyaçları karşılayabilir. Mobil cihazlar için de desteği olması sayesinde herhangi bir dokunmatik sorunu yaşamayacağınız All in One Slider, 16 farklı geçiş efekti arasından seçim yapma imkanı sağlıyor. Üstelik Sadece fotoğraf geçişlerinde değil, metinlerin yayınlanmasında da yine animasyon seçilebiliyor.

All in one slider demo görüntüsü
All in one slider demo görüntüsü

All in One Slider Özel Ayarlar

Reklam gösterme gibi farklı seçeneklerde hedef bağlantının ayrı pencerede açılması gibi özel seçenekleri bulunan eklenti, tamamen web site yöneticilerinin ihtiyaçlarına göre şekillendirebilir durumda. Otomatik oynatma, döngü, farklı görüntüleme ve denetleyici seçeneklerine sahip olan manşet sisteminde; renkler, boyutlar ve saydamlık gibi özel ayarlamalar yapılabiliyor. Kullanıma sunulduğu ilk günden itibaren sürekli güncellenen ve geliştirilen eklenti 10 bini aşmış satış rakamıyla da alanında ne kadar iddialı olduğunu net bir şekilde gösteriyor.

Tavsiye: Aynı zamanda WordPress eklenti kurulumu yazımızı okuyarak eklenti kurulumunu yapabilirsiniz.

Sonuç olarak All In One Slider Manşet Eklentisi 

All-in-one Slider manşet eklentisi web sayfasında manşet sistemini kullanmak isteyen herkes için ideal durumda. Temalar ile uyumlu bir şekilde çalışabilen bu eklenti, kolay kurulumu ve kullanımı sayesinde piyasadaki en iyi eklentilerden birisi olarak gösteriliyor.

Wordpress Hosting

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı