Genel

WordPress SEO uyumlu tema Best tema incelemesi

Mythemeshop tarafından geliştirilen ve farklı formatlara uyum sağlayabilecek best tema incelemesi ile temaya dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Wordpress SEO uyumlu temalar arasından en iyilerden birisi olan Best tema incelemesi, tema hakkında tüm soru işaretlerinizi giderecek.

Tavsiye: Newspaper tema incelemesi için WordPress NewsPaper tema incelemesi yazımıza bakmayı unutmayınız.

Best tema incelemesi – Temanın Özellikleri Neler?

Tema ile ilgili en önemli detaylardan birisi çok yönlü olması. Standart tasarımın yanı sıra e-ticaret, moda, teknoloji ve adult içeriklere yönelik farklı şablonları bulunan temayı, böylece farklı sitelerde kullanılabilecek durumda. Özellikle e-ticaret ve teknoloji sitelerinde kullanılan tema, esnek olmasının yanı sıra SEO açısından da temiz bir kodlamaya sahip.

Hızlı yüklenen sayfalar, tamamen özelleştirilebilir site yapısı ile Best tema incelemesi konusunda kullanıcı dostu olması sayesinde ön plana çıkıyor. Üstelik hem arama motorları hem de reklam verenler için optimize edilmiş ilgi çekici bir tasarımıyla da site kullanıcılarının dikkatini çekerek sitenin ziyaretçide iyi bir izlenim bırakmasını sağlıyor.

Farklı Stil Seçenekleri

Temalar için belirlenmiş şablonlar olsa da farklı stil seçenekleri sayesinde kişiselleştirilebilir durumda. Renkler ya da yazı tipi gibi değişiklikleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Stil konusunda sınırsız bir renk seçeneği sunan temada, sınırsız bir arka plan seçimi yapabilmek de mümkün.

Kolay Yönetilebilir Ön Sayfa

Temanın büyük kolaylık sağlayan özelliklerinden bir diğeri ise ön sayfadaki gösterimi tek tık ile değiştirebilmek. Kategorileri ekleyebilir, çıkarabilir ve böylece ana sayfanızda nelerin olmasını istiyorsanız onları düzenleyebilirsiniz.

Google Servisleriyle Entegre

SEO dostu olmasının yanı sıra tema, Google Adsense için de özel olarak optimize edilmiş durumda. Bu sayede yüksek CPCs ve RPMs oranlarıyla daha yüksek gelirler sağlanabilir. Google Web Fontları ile uyumlu olan tema, böylece farklı yazı tiplerinin de sitede kullanılmasını sağlıyor.

best tema incelemesi
best tema incelemesi

Tema Eklenti & Özellik Esnekliği

Tema Mythemeshop tarafından geliştirilen MegaMenu eklentisini de destekliyor. Bu bakımdan Mythemeshop firması ile çalışmayı tercih edenler için daha esnek bir durum söz konusu. AJAX bekleme ekranı desteği de bulunan tema, böylece ziyaretçilere farklı görsellikler sunuyor. Çoğu zaman eklenti ya da özel kodlamaların gerektiği Schema sistemi de otomatik olarak temaya eklenmiş durumda. Böylece yazıların Google nezdinde çok daha iyi bir şekilde analiz edilmesi ve arama sonuçlarında farklı şekilde sunulması mümkün.

Temada aynı zamanda 3D kaydırma efekti ve sabitlenebilir menü desteği bulunuyor. Böylece sitede dolaşan kullanıcılar için dolaşım ve istenen içeriğe ulaşmak da son derece basitleştirilmiş.

Sidebar olarak tanımlanan yan alanları daha etkin kullanmak isteyenler Best temasıyla bu işi çok daha kolay hale getirebilir. Sınırsız sidebar imkanı sayesinde istenilen kadar sidebar oluşturabilir, her birine farklı işlevler atayarak ana sayfa ve iç sayfalarınızı daha zengin hale getirebilirsiniz.

Özelikle kurulum aşamasında site stilinin daha kolay belirlenmesi adına demo içerikleri de tema yüklerken ekleyebilirsiniz. Böylece Best temasının tüm özelliklerini daha net bir şekilde görebilirsiniz.

SEO Optimizasyonu

Temanın kod yapısında özel bir çalışma yapılmış durumda. Arama motorlarına yönelik özel olarak kodlanan tema sayesinde hızlı ve temiz bir siteye sahip olarak arama motorlarında yükselişinizi daha da kolay hale getirebilirsiniz. Üstelik temanın kodlanması sırasında düzenleme ihtiyacı olduğunda site sahiplerinin zorlanmaması adına son derece açık ve sade bir kodlama sistemi benimsenmiş.

Üstelik SEO için en büyük kriterlerden birisi olan mobil uyum da destekleniyor. Tablet ve cep telefonu gibi farklı cihazlardan temanın özel kodlanmış mobil bölümü ile sorunsuz bir şekilde yayın yapabilmek mümkün. Cihaz uyumu gibi tüm tarayıcılarla da uyumlu olan tema, uyum sorununu tamamen ortadan kaldırıyor. SEO için önemsenen breadcrumbs desteği de bulunan sitede, böylece kullanıcıların daha kolay bir şekilde site dolaşımı yapmasını sağlayabilirsiniz.

Best Tema Ücreti Ne Kadar?

Ücretli bir tema olan Best temasında; 1, 3 ve sınırsız olmak üzere 3 farklı satın alma seçeneği sunulmuş durumda. Sınırsız site seçeneğinin seçilmesi halinde domain sınırı olmaksızın tüm sitelerde bu tema kullanılabilir.

Satın alma ile birlikte tema desteği de alabilecek olan site yöneticileri,1 yıl boyunca destekten faydalanabilecek. Tek tık ile kurulabilir durumda olan tema, ödeme yaptıktan hemen sonra indirilerek kullanılabilir.

Wordpress Hosting

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı