Eklentiler

En İyi WordPress Müşteri Yorumu Eklentileri

Web siteniz için en iyi WordPress müşteri yorumu eklentileri arıyorsanız eğer bu yazımız tam da size göre.

Görüşler ve incelemeler, web sitenize sosyal kanıt eklemenin ve kullanıcılarınız arasında güven oluşturmaya yardımcı olmanın harika bir yoludur .

WordPress için Müşteri Yorumu Eklentisi Neden Kullanılmalı ?

Bir müşteri yorumu eklentisi kullanmak, WordPress web sitenize müşteri veya müşteri yorumlarını, incelemelerini veya geri bildirimlerini kolayca eklemenizi sağlar . Bu, sitenize sosyal kanıt ekler ve yeni müşteriler kazanmanıza ve satışları artırmanıza yardımcı olur.

Müşteri yorumlarını yazılarınıza veya sayfalarınıza manuel olarak kopyalayarak ekleyebilirsiniz . Bununla birlikte, bir yorum eklentisi müşteri yorumlarını bir kaydırıcıda ve diğer güzel düzenlerde çekici bir şekilde görüntülemenizi sağlar.

Seçtiğiniz eklentiye bağlı olarak, fotoğraflar, kısa bir tanıtım yazısı, gözden geçirenin adı, unvanı, işletmesi veya yıldız derecelendirmeleri içeren yorumları gösterebilirsiniz.

En İyi WordPress Müşteri Yorumu Eklentileri

Bu yazımızda, web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi WordPress müşteri yorumu eklentileri aşağıda sıralanmıştır.

1.Facebook Sosyal İncelemeler Akışı – Smash Balloon

Facebook Social Reviews Feed – Smash Balloon, Facebook Sayfanızdaki yorumları sitenizde görüntülemenizi sağlar. Facebook’ta zaten güzel yorumlarınız varsa bu harika bir seçenektir. Bu, herhangi bir metni kopyalayıp yapıştırmanız veya yeni yorum aramanız gerekmediği anlamına gelir.

Facebook incelemeleri, aranabilen gerçek Facebook profillerinden geldiği için kullanıcı güvenini artırır.

Özel Facebook Feed Pro’nun kendisi, piyasadaki en popüler Facebook besleme eklentisidir ve herhangi bir WordPress temasıyla çalışır. WordPress’e bir Facebook sayfa beslemesi eklemeyi gerçekten kolaylaştırır ve sosyal profillerinize katılımı artırır.

Facebook incelemelerini herhangi bir gönderiye veya sayfaya hatta bir kenar çubuğuna veya altbilgi widget’ına kısa kodu girerek referans olarak görüntüleyebilirsiniz . Bunları ayrıca açılış sayfalarınızın herhangi bir yerinde veya tek tek ürün sayfalarınızda görüntüleyebilirsiniz.

İncelemeler uzantısını kullanmak için Smash Balloon tarafından hazırlanan Custom Facebook Feed Pro eklentisini satın almanız gerekir .

2. Özel Twitter İnceleme Yayını – Smash Balloon

Smash Balloon’dan Özel Twitter İnceleme Akışı, sitenizde Twitter yorumlarını görüntülemek için harika bir seçenektir.

Facebook incelemeleri gibi, tweetler aracılığıyla paylaşılan yorumlarda gerçek kişilerden gelen geri bildirimleri göstermenin harika bir yoludur.

Twitter yayınınızı yalnızca yorumları gösterecek şekilde daraltmak kolaydır. Bunu, hashtag’leri kullanarak veya gelişmiş bir arama yaparak yalnızca kendiniz veya şirketinizle ilgili yorumları görüntülemek için yapabilirsiniz.

Custom Twitter Feeds Pro eklentisinin birçok başka harika özelliği de var. Örneğin, seçilmiş bir Twitter hesapları listesi oluşturabilir ve ardından bunu web sitenizde bir besleme olarak görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca, belirtilen kelimeleri içeren tweet’lerin gizlenmesi için tweet’leri otomatik olarak bile yönetebilirsiniz.

3. WPForms

WPForms , 3 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan, piyasadaki en iyi WordPress form eklentisidir. Müşteri yorumlarını toplamak için de kullanılabilir. Tüm yorumlarınızı tek bir yerde ve tek bir biçimde almanıza yardımcı olur.

WPForms’un özel Form Şablonları Paketi eklentisi bir müşteri yorumu formu şablonu içerir. Bu, hızlı bir şekilde başlamanızı sağlar. Formu ve ihtiyacınız olabilecek herhangi bir form alanını değiştirebilirsiniz.

WPForms ile, yorum formunuza bir dosya yükleme seçeneği bile ekleyebilirsiniz . Bu seçenek müşterilerin ürününüzle birlikte kendi fotoğrafları gibi dosyaları veya hatta kısa bir video klibi yüklemelerine olanak tanır.

Güzel raporlar içeren bir anket çalıştırmak için WPForms’u da kullanabilirsiniz. WPForms’u, müşterilerinizin ürünlerinizi nasıl kullandıkları, en çok neleri sevdikleri ve ne kadar memnun oldukları hakkında veri göstermek için kullanabilirsiniz.

4. Site Reviews

Site Reviews, ziyaretçilerin 1 ila 5 yıldız derecelendirmesiyle inceleme göndermelerine olanak tanır. Bu eklenti ile, en iyi incelemelerinizi veya yorumlarınızın ilk önce görünmeleri için sabitleyebilirsiniz.

Yeni inceleme gönderilerini sitenizde yayınlanmadan önce onaylayarak denetlemek de mümkündür. Bu, haksız yere kötü yorumlara karşı korunmanıza yardımcı olur. Alternatif olarak, bir inceleme bırakmak için kullanıcıların sitenize giriş yapmasını zorunlu kılabilirsiniz.

Site Reviews, incelemelere kolayca yanıt vermenize, bir özet görüntülemenize ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanır. Geliştiriciler, eklenti için WordPress.org destek forumu aracılığıyla aktif destek sağlar.

5. Testimonials Widget

Testimonials Widget, en iyi WordPress yorum eklentileri arasındadır. İsmine rağmen, sadece widget’larda değil, web sitenizde herhangi bir yere yorumlar eklemenizi sağlar.

Yan çubuklarda yorumları kolayca görüntülemenizi sağlayan bir kenar çubuğu widget’ı ile birlikte gelir.

6. Strong Testimonials

Strong Testimonials , en özelleştirilebilir WordPress yorum eklentilerinden biridir. Birden fazla görüntüleme seçeneği ile birlikte gelir. Bunlar bir yorum kaydırıcısı, duvar düzeni, tek sütun düzeni ve daha fazlasını içerir.

Ayrıca, müşterilerinizin incelemelerini ve yorumlarını kolayca eklemelerine olanak tanıyan bir form içerir. Sosyal medyada müşteri yorumları alıyorsanız, bu eklentinin profesyonel sürümü Facebook, Google My Business, Yelp ve daha fazlasından yorumları da yerleştirebilir.

7. Testimonial Basics

Testimonial Basics , en iyi WordPress müşteri yorumu eklentileri arasındadır. Birden çok görüntüleme stili, bir kenar çubuğu widget’ı ve kullanıcı yorumlarını toplamak için bir geri bildirim formu içerir.

Bir kullanıcı bir yorum gönderirse, bu eklenti fotoğraflarını almak için Gravatar’ı kullanacaktır . Bununla birlikte, fotoğrafları doğrudan WordPress yönetici alanınızdan manuel olarak da yükleyebilirsiniz.

8. WP Testimonials with Rotator Widget

Rotator Widget ile WP yorumları, basit ama oldukça özelleştirilebilir bir yorum eklentisidir. Kolayca yorumlar eklemenize ve bunları kategorilere ve etiketlere ayırmanıza olanak tanır.

Yorumları oluşturduktan sonra, bunları bir kısa kod kullanarak görüntüleyebilirsiniz. Bu kısa kod, referansların görünümünü özelleştirmenize izin veren çeşitli parametrelerle birlikte gelir. Eklenti ayrıca kısa kodla aynı seçeneklere sahip bir widget içerir.

9. BNE Testimonials

BNE Testimonials, WordPress sitenize yorumlar eklemek için kullanımı kolay bir başka seçenektir. Yorumları kolayca görüntülemek için bir kısa kod ve bir kenar çubuğu widget’ı ile birlikte gelir.

Temanızın görüntüleme stilini kullanan yorumlar için bir kaydırıcıya ve düz liste düzenine sahiptir.

10. Testimonial

Testimonial Builder , basit bir WordPress yorum eklentisidir. Basit seçeneklere ve kendi renklerinizi seçme özelliğine sahiptir.

Sürüklenebilir kutu öğelerine sahiptir ve farklı yazı tipleri, yazı tipi boyutları, metin rengi ve öne çıkan fotoğraf seçmenize olanak tanır. Eklentinin kaydırıcısı veya döndürücüsü yoktur, bu nedenle yorumlar bir klavuz veya liste stilinde görüntülenecektir.

11. Testimonial Slider

Testimonial Slider , gelişmiş bir kullanıcı deneyimine sahip modern bir WordPress yorum kaydırıcısı sunar. Düz bir liste düzeni seçeneğinin yanı sıra bir kaydırıcıyla birlikte gelir. Müşteri yorumlarını toplamak için bir ön uç iletişim formu da ekleyebilirsiniz .

Kısa kodu veya kenar çubuğu widget’ını kullanarak istediğiniz yere yorum ekleyebilirsiniz. Yorum kaydırma çubuğu dokunmatik / mobil uyumludur ve tüm ekran boyutlarında iyi çalışır.

12. TrustPulse

TrustPulse , WordPress için güçlü bir yorum eklentisidir. Web sitenizde gerçek zamanlı etkinlik bildirimleri göstererek dönüşümleri artırmanıza yardımcı olur.

Örneğin, TrustPulse satışlar, indirmeler, gönderilen formlar ve daha fazlası hakkında bildirimler gösterebilir. Potansiyel müşterileri satın almaya teşvik etmek için FOMO korkusunu kullanmanın güçlü bir yolu .

TrustPulse bildirimleri müdahaleci değildir, ancak yine de oldukça etkilidir. Kutudan çıkar çıkmaz dönüşümleri %15’e kadar artırabilirler. Bildirimler için stili, renkleri, metni, resmi ve daha fazlasını özelleştirebilirsiniz.

13. OptinMonster

OptinMonster , piyasadaki en iyi dönüşüm optimizasyon aracıdır. Web sitesi ziyaretçilerini kolayca ödeme yapan müşterilere dönüştürmenize olanak tanır.

Güzel açılır pencereler, kaydırmalı menüler, geri sayım sayaçları, kayan başlıklar ve diğer araçlarla birlikte gelir. Hepsi sosyal kanıtları ve müşteri yorumlarını göstermek için kullanılabilir.

Doğru zamanda doğru mesajı göstermenizi sağlayan güçlü hedefleme özelliklerine sahiptir. Örneğin, kullanıcılara çıkmak üzereyken bir açılır pencere gösterebilirsiniz.

Tüm en iyi e-posta pazarlama hizmetleri , WordPress form eklentileri ve WooCommerce ile çalışır. Bu, dönüşümlerinizi birkaç kat artırmanıza yardımcı olur.

Bu yazımızın, WordPress web siteniz için en iyi müşteri yorumu eklentisini bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

En İyi WordPress Müşteri Yorumu Eklentileri başlıklı yazımız ile ilgili aklınıza takılan sorularınızın yanıtını alabilmeniz için veya öneride bulunabilmeniz için aşağıda yer alan yorumlar kısmını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dilerseniz daha önce bloğumuzda paylaştığımız En Popüler 10 WordPress Temaları başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Wordpress Hosting

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı