Wordpress

En Popüler 10 WordPress Temaları

WordPress için binlerce blog teması vardır, bu da yeni başlayanların tüm farklı seçenekler arasında seçim yapmasını zorlaştırır. En iyi WordPress temalarını bulmak zor olabilir. Temanızın güvenilir ve kolayca özelleştirilebilir olması gerekir.

En Popüler 10 WordPress Temaları

Hazırladığımız  En Popüler 10 WordPress Temaları başlıklı yazımızın web sitenize tema seçmenizde yardımcı olacağını umuyoruz.

1. Storefront

Storefront , yüksek kaliteli ve popüler bir WordPress WooCommerce temasıdır . Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için esnek bir düzen ile birlikte gelir.

Tüm WooCommerce uzantılarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır. Tema, değişikliklerinizi gerçek zamanlı olarak gösteren WordPress özelleştiricisi kullanılarak arka plan, renkler ve yazı tipi için tamamen özelleştirilebilir .

2. Inspiro

Inspiro , şık bir WordPress temasıdır. YouTube, Vimeo ve özel videoları destekleyen tam ekran video arka plan slayt gösterisi ile birlikte gelir .

Tema bir portföy, küçük işletme veya e-ticaret web siteleri için mükemmel bir seçenektir. Resimlerinizi, videolarınızı ve çalışma portföyünüzü güzel bir şekilde görüntülemek için bir galeri modülüyle birlikte gelir.

3. Neve

Neve , her türlü web sitesini kolayca oluşturmak için tasarlanmış modern bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Oldukça esnektir ve kullanımı kolaydır.

Bu tema, Divi web sitesi oluşturucu, Beaver Builder ve daha fazlası dahil olmak üzere popüler sayfa oluşturucularla uyumludur . Neve ayrıca sayfalarınızı ve yazılarınızı özelleştirmek için WordPress blok düzenleyicisini destekler .

4. Authority Pro

Authority Pro , güçlü bir WordPress temasıdır. Herhangi bir profesyonel işletme web sitesi veya çevrimiçi mağaza oluşturmanıza izin vermek için çok amaçlı bir yaklaşımla oluşturulmuştur.

Tema oldukça ölçeklenebilmektedir yani küçük ve büyük işletme web siteleri için eşit derecede iyi çalışıyor. Hızlı bir şekilde iletişim formu veya başka bir form oluşturmak için WPForms eklentisini destekler .

5. News Portal

News Portal ücretsiz bir WordPress dergi temasıdır. Çevrimiçi derginizi anında başlatmak için widget’lı bir düzene ve birden fazla hazır dergi şablonuna sahiptir.

Birden çok renk şeması, kategori renk seçenekleri, arka plan renkleri ve daha fazlasıyla birlikte gelir. WordPress canlı özelleştirici ile temanın kurulumu ve yönetimi kolaydır. Artı, widget alanlarına kolayca widget ve kısa kod ekleyebilirsiniz.

News Portal ayrıca retinaya hazırdır ve duyarlı tasarım kullanır , bu da sitenizin tüm cihazlarda harika görüneceği anlamına gelir.

6. Shoptimizer

Shoptimizer , hızlı bir WordPress WooCommerce temasıdır. E-ticaret mağazanızı hızlı bir şekilde kurmak ve büyütmek için birden fazla özellikle birlikte gelir.

Temanın güzel bir düzeni, özel başlığı, öne çıkan içerik bölümü, alışveriş sepeti seçenekleri, istek listesi ve daha fazlası vardır. SEO ve hız performansı için optimize edilmiştir. Ayrıca, dönüşümleri artırmak için tasarlanmıştır .

7. Gema

Gema , özellikle fotoğrafçılar, kişisel blog yazarları, yazarlar, yaşam tarzı ve moda web siteleri için tasarlanmış güzel bir WordPress temasıdır.

Özel bir logo, klasik bir gezinme menüsü , butonlar, gönderi düzenleri ve stil yöneticisi ile birlikte gelir. Gema teması yeni başlayanlar için uygundur ve kurulumu kolaydır.

8. Tusant

Tusant , müzisyenler, müzik grupları, podcast yayıncıları, vlog’lar ve herhangi bir ses veya video akışı web sitesi için çok uygun benzersiz bir WordPress podcast temasıdır.

Birden çok kaynaktan video ve ses eklemenize olanak tanır . Temanın çeşitli düzen seçenekleri, net tipografisi ve özel arka plan rengi vardır. Özelleştirme için sürükle ve bırak sayfa oluşturucularını da kullanabilirsiniz.

9.Travel Way

Travel Way , gezginler, seyahat blog yazarları ve seyahat fotoğrafçıları için ideal olarak oluşturulmuş modern bir WordPress temasıdır.

Harekete geçirme butonları, sosyal simgeler, logo , gezinme menüsü ve diğer ayrıntıları içeren tam ekran özel bir başlık arka planına sahiptir . Tema, en sevdiğiniz yerleri güzel bir şekilde görüntülemek için birden fazla bölüme sahiptir.

10. Didi

Didi , özellikle moda, yaşam tarzı ve sağlık blogları için tasarlanmış bir WordPress temasıdır. İçeriğinizi öne çıkaran beyaz bir arka planla birlikte gelir.

Birden çok düzen seçeneği, özel sayfa şablonları , kenar çubuğu düzenleri ve video desteği sunar. Didi teması, çok dilli bir web sitesi oluşturmak için WPML ile uyumludur .

En Popüler 10 WordPress Temaları başlıklı yazımız ile ilgili aklınıza takılan sorularınızın yanıtını alabilmeniz için veya öneride bulunabilmeniz için aşağıda yer alan yorumlar kısmını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dilerseniz daha önce bloğumuzda paylaştığımız WordPress’te Metin Seçimi ve Kopyalama / Yapıştırma Nasıl Önlenir başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Wordpress Hosting

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı